Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
folkatka napisał:
Drogi Marku mam pytanie - czy naprawde nie słyszałeś, że Papiez przepraszał Żydow i Muzułmanów, Indian itede? Troche o tym jest w zalinkowanych przeze mnie tekstach. Po za tym zawsze możesz poszukać. Naprawde nie wiem,czym miałabym sie ośmieszać. MOże mi to wyjasnisz. Po za tym - od razu wyjaśniam sprawe z edycją Twojego postu. ego nie zrobił zaden moderator. Przede wszystkim dlatego, ze jestem - póki co - jedyna osoba pełniąca tu te funkcję, po za tym w przypadku edycji moderatorskiej u dołu zawsze pojawia sie pasek z adnotacją, kto go edytował, i z powodem dla którego zostało to uczynione. Chcesz - przejrzyj sobie niniejszy wątek, znajdziesz kilka takich przykładów.
Dlatego też nie chciało mi się wierzyć, że to sprawka moderatora. Co do przeprosin, to są ta ten temat różne opinie.Pierwszym i najgłośniejszym było ; Jan Paweł II MODLITWA POWSZECHNA Wyznanie win i prośba o przebaczenie. 12.03.2000 - Dzień Przebaczenia. Może odniesiesz się do tego tekstu (modlitwy). Kto jest tu przepraszany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Po za tym - od razu wyjaśniam sprawe z edycją Twojego postu. ego nie zrobił zaden moderator. Przede wszystkim dlatego, ze jestem - póki co - jedyna osoba pełniąca tu te funkcję, po za tym w przypadku edycji moderatorskiej u dołu zawsze pojawia sie pasek z adnotacją, kto go edytował, i z powodem dla którego zostało to uczynione. Chcesz - przejrzyj sobie niniejszy wątek, znajdziesz kilka takich przykładów.
Witam Cię serdecznie folkatko. Ten Marek to nie zna się wcale na żartach, zaraz ciśnienie mu skacze. Dlatego nie będę już z niego żartował, na dzisiaj wystarczy. Bardzo podobają mi się Twoje poglądy i nie pozwolę żeby Cię ktoś obrażał, bo Cię lubię. Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej (forumowej) drodze życia. Twój cichy wielbiciel S.M....Dobranoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Dlatego też nie chciało mi się wierzyć, że to sprawka moderatora.
To jeszcze raz ja. Terefere "nie chciało mi się wierzyc" przestań teraz odwracać kota ogonem i rżnąć głupa ok ?! Dałeś ciała na całej linii, oczerniając moderatorkę i nie potrafisz się teraz do tego po męsku przyznać, a tego nie zdzierżę ! Dlatego lepiej nie kuś losu i się już połóż spać, dobrze ci radzę. ...znając życie to jeszcze bardziej się rozjuszysz i zaczniesz się pienić, ale to już twój problem, dobranoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.M. napisał:
Witam Cię serdecznie folkatko. Ten Marek to nie zna się wcale na żartach, zaraz ciśnienie mu skacze. Dlatego nie będę już z niego żartował, na dzisiaj wystarczy. Bardzo podobają mi się Twoje poglądy i nie pozwolę żeby Cię ktoś obrażał, bo Cię lubię. Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej (forumowej) drodze życia. Twój cichy wielbiciel S.M....Dobranoc!
No cóż SM, gdy ujawniłeś się, przestałem dziwić się Twoim żartom. Teraz wiem skąd one wynikają. SM to symbol pewnej choroby. Może nie jest za późno na leczenie. Z całego serca życzę Ci poprawy zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
No cóż SM, gdy ujawniłeś się, przestałem dziwić się Twoim żartom. Teraz wiem skąd one wynikają. SM to symbol pewnej choroby. Może nie jest za późno na leczenie. Z całego serca życzę Ci poprawy zdrowia.
...ożesz ty qr.. twoja mać to ja do ciebie z sercem, a ty mi będziesz tutaj teraz choróbska wynajdował ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Bo widzisz Ruda, dzisiaj chyba wiekszosc "sukienkowych teologow" bierze udzial w dyskusji. Milego dnia Ci zycze.
No, chociaż jedna osoba zrozumiała co miałam na myśli , pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
Sorry za moje zmienne nastroje, to wszystko przez to że dzisiaj nie zdążyłem zażyć leków w odpowiednim czasie. Postaram się następnym razem pamiętać o tym. Post oczywiście poprawiłem i jeszcze raz przepraszam. Proponuję dzisiaj nie zwracać na mnie uwagi gdyż znów może mi się powtórzyć moja dolegliwość i zacznę pisać bzdury. Z góry przepraszam i pozdrawiam. MAREK
Jeszcze raz przepraszam, znowu mnie naszło! Nie wiem ostatnio co się ze mną dzieje? Wy do mnie z sercem z troską, a ja do Was tak brzydko się odnoszę, wybaczcie to wszystko przez tą moją schizofrenię paranoidalną. Czasami jak mnie dopadnie to sami widzicie co za bzdury wypisuję, jeszcze raz przepraszam, wybaczcie mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
No, chociaż jedna osoba zrozumiała co miałam na myśli , pozdrawiam!!
Swój swoho to i noczu pozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem taki przez cały czas. Zmiany w moim zachowaniu zauważyłem rok temu. Te zmiany postępują. Przepraszam za moje wyskoki na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.M. napisał:
Nie byłem taki przez cały czas. Zmiany w moim zachowaniu zauważyłem rok temu. Te zmiany postępują. Przepraszam za moje wyskoki na forum.
Wow ! Szybko się uczysz Mareczku. Jak ktoś cię grzecznie prosi żebyś nie obrażał i fałszywie nie oskarżał kobiety, to ty teraz po nim jedziesz ? Nieładnie, oj nieładnie ! Tym bardziej że ten ktoś grzecznie się pożegnał i poszedł spać. Jak był na forum to nie byłeś taki kozak, a teraz piszesz takie rzeczy o nieobecnym, oj nieładnie Marku nieładnie, wstyd ! Przestań już siać ferment i się uspokój, bo to jest już niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wow ! Szybko się uczysz Mareczku. Jak ktoś cię grzecznie prosi żebyś nie obrażał i fałszywie nie oskarżał kobiety, to ty teraz po nim jedziesz ? Nieładnie, oj nieładnie ! Tym bardziej że ten ktoś grzecznie się pożegnał i poszedł spać. Jak był na forum to nie byłeś taki kozak, a teraz piszesz takie rzeczy o nieobecnym, oj nieładnie Marku nieładnie, wstyd ! Przestań już siać ferment i się uspokój, bo to jest już niesmaczne.
No dobra ! Sorry, znowu wyszedłem na idiotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAREK napisał:
No dobra ! Sorry, znowu wyszedłem na idiotę.
Jak zwykle Marku, jak zwykle. Teraz już się połóż do łóżeczka i śpij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wow ! Szybko się uczysz Mareczku. Jak ktoś cię grzecznie prosi żebyś nie obrażał i fałszywie nie oskarżał kobiety, to ty teraz po nim jedziesz ? Nieładnie, oj nieładnie ! Tym bardziej że ten ktoś grzecznie się pożegnał i poszedł spać. Jak był na forum to nie byłeś taki kozak, a teraz piszesz takie rzeczy o nieobecnym, oj nieładnie Marku nieładnie, wstyd ! Przestań już siać ferment i się uspokój, bo to jest już niesmaczne.
No dobra. Przestańmy się wygłupiać. Podyskutujmy poważnie. Pokaż mi kiedy ja obrażałem Panią moderator. Sama w odpowiedzi na mój post nie czuje się obrażona. A na przeprosiny Papieży można patrzeć bardzo różnie. Zapytać by należało dlaczego w ogóle miały miejsce te niegodne, grzeszne czyny popełniane z Bogiem na ustach, a jeżeli przeprosiny, to dlaczego dopiero teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi kołacze w głowie nazwisko Petryk. Czy to jest ten sam ksiądz, który posługiwał w Tomaszowicach gdy doszło tam do spalenia szczeniaka husky w 2007 roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to prawda. To jedna i ta sama osoba. Ks. Petryk był w proboszczem Tomaszowic w latach 2001 - 2010.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wstepu naszym ks do domow fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin to jednak pedalskie miasto :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko motor !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochamy wosp napisał:
tylko motor !!!!
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECH LECH KOLEJORZ napisał:
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...